Antalya Depo Fiyatları

Eşyalarını güvenli ve de temiz olan depolarda muhafaza etmek isteyenler için Antalya eşya depolama fiyatları da eşyaya göre belirlenmektedir. İnsanlara belirli ücretler karşılığında firma olarak vermekte olduğumuz depolama hizmeti verilmektedir. Özellikle de ev eşyası depolama gibi konular büyükşehirler için gereksinim olmaktadır. Yeni bir işe başlayacak olanlar, şehir değiştirenler ya da evinde eşyalara yeri olmayanlar bu yolu seçmektedir. 

Fazla olan ve alanı bulunmayan eşyalar içi depolama hizmeti birebir. Bu nedenle düzenli ve şekilde eşyaların muhafaza edilmesi adına depolar kullanılmaktadır. Eşyaların depolama hizmetimiz ile müşterilerin istekleri ve memnuniyetleri göz önünde bulundurulmaktadır. Eşya depolama uygulamasına ihtiyacı olanlar da bu konuda bizlerden destek alabilirler.

Eşya Depolaması Neler İçin Gereklidir?

İlk olarak şehir değiştirmek zorunda olan geçici atanmaları bulunan kişiler için gerekmektedir. Yurtdışı seyahatlerine çıkacak olan kişiler için de bu hizmet kullanılır. Uzun süreli tatillerde eşyaların güvenliğini sağlamak adına depolama hizmeti alınmaktadır. Eğitim süreçleri, işyeri tarafından başka şehre görevlendirilen kişiler de bu hizmetten faydalanabilir. 

Yurtdışında çalışma gibi durumlarda da yurtdışına giderken eşyaları güven altına almak için depo kiralanmaktadır. Bu gibi örnekler artırılabileceği gibi elbette ihtiyaca göre depolama hizmeti alınmaktadır. Yani insanların evinde fazlalık olarak gördüğü eşyalarını da depo kiralayarak saklaması mümkündür. Eşya depolama fiyatları Antalya firması olarak gayet kolaylık ve de memnuniyet odaklı çalışmaktayız. 

Neden Eşya Depolama Hizmeti?

Depolanacak eşya her ne olursa olsun depolama yapacak olan firmanın müşteriye sağlamakta olduğu güvenceler çok önemlidir. Sigortası olan ve güvenlik önlemlerinin her açıdan sağlandığı firmalar ile çalışılması eşyaların kaderini belirlemektedir. Aksi takdirde baştan savma yapılarak işler içinizi rahat ettiremeyeceği gibi eşyalar açısından da olumsuz şekilde sonuçlanabilir. 

Müşterilerin eşyalarını üst düzey güvenilir ve koruma sayesinde saklayabilmekteyiz. Artık kullanılmak istenmeyen eşyaların varlığı da söz konusu olabileceği için depolama hizmeti vermekteyiz. Bu nedenle de eşyaların niteliği değil bizlere emanet edilmesi en önemli konudur. Antalya eşya deposu ücretleri de eşyanın miktarına, alanın büyüklüğü ya da yeterliliğine baplı olarak değişir. 

Depo Tipleri 2 Aydan Kısa Süreli Aylık Kira Bedeli 2 Aydan Uzun Süreli Aylık Kira Bedeli
Mini Boy Depo (10 m²) 1750 ₺ 1500 ₺
Küçük Boy Depo (15 m²) 3000 ₺ 2500 ₺
Orta Boy Depo (20 m²) 3500 ₺ 3000 ₺
Maxi Boy Depo (30 m2) 4000 ₺ 3500 ₺
Double Oda (40 m2) 5000 ₺ 4500 ₺
Kurumsal Depolama 5500 ₺ 5000 ₺
Hemen Ara WhatsApp