Muratpaşa Ev Eşyası Depolama

Eşya depolama firmamız sayesinde Muratpaşa ev eşyası depolama hizmetinden kolaylıkla yararlanabilirsiniz.  Firma ev eşyalarınızı bir süreliğine ya da fazla gelen eşyalarınızı depoya koyabilir ve muhafazasını sağlayabilir.

Kişisel eşya ve konut eşyalarınız için firmaya başvurabilirsiniz. Eşyalarınızın kalacağı yeri görüp firma sahibiyle görüşme sağlayabilirsiniz. Firmanın depolama için anahtarlı kafes depoları bulunuyor.  Profesyonel taşınma hizmeti ve depolama için sizlere çözümler sunuyoruz. Ev eşyaları gibi ticari ürünler için de kişiye özel olan anahtarlı depolara sahiptir. İhtiyacınıza uygun olan depolama türünü seçip kullandığınız kadar ödeme yapma fırsatı sunuyor. Eşyalara için özel dizayn edilmiş kafes depolama sistemi ile eşyaların hava alması sağlanıyor.

Eşya Depolama Nasıl Olmalı?

Depoların boyutları eşyalar için son derece önemlidir. Deponuza kolay erişme imkânınız olmalıdır. Nem, rutubet gibi iklimlendirme sorunu olmamalıdır. Firma olarak size uygun ev eşyası depolama Muratpaşa temiz ve güvenilir bir şekilde eşyalarınızı saklama hizmeti sunuyor. Tesisimiz 7/24 kamera ve alarm sistemi ile korunmaktadır. Mesai saatleri içinde ve dışında güvenlik görevlilerinin desteğiyle eşyalarınızın güvenliği sürekli takip altında tutuluyor. Firmamız dış güvenliğe önem verdiği kadar iç güvenliği de önem vermektedir. Dış alanda alınan güvenlik önemlerine ek olarak deponun içinde de önemler almaktadır. Eşyalarınızı depomuza getirdiğinizde sadece sizde olan anahtarlarla eşyalarınızı özel bölümlere yerleştiriyoruz. Firma her müşteri için ayrı oda ve her odanın eşya sahibinde anahtarı kalacak şekilde içeride tasarımlar yapmıştır.  

Eşya Depolama Süreci Aşamaları

Eşyalarınızın Muratpaşa ev eşyası deposu ücretlerini öğrenmeden önce firmamızın depolama sürecini sizlere anlatmak istiyoruz. Öncelikle firma yetkililerimiz müşterimize ziyaretlerini gerçekleştirir. Uzmanlarımız eşyalarınızın miktarını ve boyutlarına bakar. Uygun bir depolama alanı ayarlandıktan sonra uzman ekibimiz evinize gelip eşyalarınızı özenle paketler. Elektronik eşya ve mobilyalarınızı dikkatli paketleyen ekibimiz kırılacak özel eşyalarınız için de aynı özeni göstermektedir. Paketlenen eşyalar depolara teslim edilmek üzere nakliye araçlarımıza yüklenir ve depolara güvenle teslim edilir.  Nakliye araçları firmaya ait olup kurumsal depolama alanlarına kurumsal hizmet vermek için müşterimize elimizden gelen gayreti göstermektedir.

Ücretlendirme Nasıl Olur?

Fiyat araştırması için firmamızla iletişimle geçebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz ile yaptığınız görüşme sonrasında depolama ücretlerini belirlemek için ekspertiz personelimiz evinizi ziyaret ediyor. Eşyaları gördükten sonra hem depolama hem de evden nakliyat için teklif veriyoruz. Anlaşma sağlandığı takdirde depo sözleşmesi yapıyoruz. Sizler de bu hizmetten yararlanmak istiyorsanız Muratpaşa ev eşyası depolama firmamıza ulaşabilirsiniz.

Hemen Ara WhatsApp