Kundu Ev Eşyası Depolama

Kundu Ev Eşyası Depolama

Eşyalarınızın güvenliği için Kundu ev eşyası depolama firması olarak 7/24 kamera sistemi ile güvence sağlıyoruz. Profesyonel düzeyde eşya depolama hizmeti almak istiyorsanız firmamızdan randevu alabilirsiniz. Ev eşyası depolama hizmetini sunarken eşyalara uygun ambalajlar kullanıyoruz. Özellikle kırılacak ev eşyası varsa titizlikle paketliyor ve kolilere yerleştiriyoruz. Koltuk, vitrin, halı, perde, yemek masası, mutfak masası, konsol vb. her türlü eşyayı depolarımızda muhafaza etmekteyiz. Bunun yanı sıra evinizde birden çok beyaz eşya varsa eşya depolama hizmeti alarak kullanmadığınız eşyaları muhafaza edebilirsiniz.

Deneyimli kadromuz ile önceliğimiz sizlerin memnuniyetidir. Alanında uzman personellerimiz eşyalarınızı titizlikle paketliyor. Ardından depolama alanına eşyalarınızın taşınması için nakliyat hizmeti sunuyoruz. Bu süreçte her eşya için kullanılmamış en yeni ve kaliteli ambalajlar kullandığımızı belirtmek isteriz.

Kundu Eşya Depolama Firması

Firma olarak depolarımız hakkında kısa bir bilgi vermek istiyoruz. Öncelikle depolarımız düzenli olarak temizlenmektedir. Böcek ve haşere oluşumunu önlemek için insan sağlığına zararı olmayan temizlik ürünleri kullanıyoruz. Bunun yanı depolarımız her gün havalandırılıyor ve eşyaların nemden küflenmesini önlüyoruz. Kapalı alanların temizliği ve havalandırılması oldukça önemli bir detaydır. Sizler de eşyalarınızın güvenliği açısından ev eşyası depolama Kundu firmamızın hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

En iyi eşya depolama koşulları sunarak sizlerin memnuniyetini sağlıyoruz. Sektörde uzun yıllardır kurumsa bir firma olarak eşya depolama hizmeti sunuyoruz. Aynı zamanda evinizde yapılacak tadilat da eşyalarınızın yer kaplamaması ve hasar görmemesi için geçici olarak depolama hizmeti almanızı önermekteyiz.

Kundu Ev Eşyası Deposu Ücreti

Sektörün en iyi ev eşya depolama firması olarak tanınmak bizlere gurur veriyor. Aynı zamanda en uygun fiyat garantisi sunarak güvenilir ve kaliteli hizmet almanızı sağlıyoruz. Depolarımız güvenlik sistemi ile aralıksız gözetim altındadır. Bu sayede yaşanabilecek herhangi soruna karşı etkili çözümler sunabilmekteyiz. Ayrıca bu zamana kadar hiçbir sorun yaşamadığımızın altını çizmek istiyoruz. İhtiyacınız oldu her an firmamızı arayarak randevu oluşturabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize çeşitli fırsatlar sunarak kolay ödeme imkanı sağlıyoruz. Kundu ev eşyası deposu ücreti için firmamızı 7/24 arayabilirsiniz.

Hemen Ara WhatsApp