Organize Sanayi Antalya Eşya Depolama

Eşya depolama uygulaması özellikle büyükşehirlerde çok fazla kullanılmakta ve organize sanayi Antalya eşya deposu da aynı şekilde hizmet vermektedir. Eşyaların depolanması, güvenliğinin sağlanması ve bunun karşılığında da gerekli ücretin talep edilmesiyle eşya depolaması yapılmaktadır. Eşya depolama hizmetine ne zaman ihtiyaç duyulacağı pek belli olmamaktadır.

Eşya depolama konusunda vermekte olduğumuz hizmet ile öncelikle müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaya gayret etmekteyiz. Ekip olarak herkesin işini bilmekte olması ve de emanet edilen eşyalara hassasiyetle yaklaşılması temel amaçtır. Müşterilerin depolama için bıraktığı eşyalarını nasıl bıraktıysa öyle alması söz konusudur. 

Eşya Depolama Hizmeti Neden Var?

Yeni bir eve taşınacak kişiler bu eşyaların evlerine sığmayacağını anlamışsa eşyalarını güvenle bu depolara emanet edebilmektedir. Ya da henüz ev hazır değil ancak eşyalar çoktan gelmiş de olabilir. İşte bu noktada depolama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. İşleriniz yoluna girene kadar zamanlama açısından sorun yaşayan kişilerin eşyalarını depolama hizmetimiz ile muhafaza etmekteyiz. 

Alınan herhangi bir yeni ürünün mağazada beklenmesinin mümkün olmadığı anlarda da eşya oradan alınıp depolanarak saklanmaktadır. İhtiyaca göre gelişmekte ve değişmekte olan eşya depolama hizmetinden herkes faydalanabilmektedir. Bu hizmeti almadan önce ise organize sanayi Antalya eşya depolama fiyatları konusunu merak edenler olmaktadır. Bu konuda ise eşyanın durumu, miktarı gibi kriterlere bağlı olarak cevap verilmektedir. 

Eşya Depolamada Sözleşme Yapılır mı?

İnsanların çok değer verdikleri eşyalarını gelişigüzel şekilde birilerine emanet etmesi elbette ki beklenmemelidir. Bu nedenle de eşyaları güvence altına almak adına sözleşmeler yer almaktadır. Çünkü kişilerin emek vererek aldıkları eşyalarını bıraktıkları gibi geri almaları ve bulmaları için buna ihtiyaç duyulmaktadır. Bu nedenle de sözleşme içeriğinde şunlar belirtilmektedir:

Firmaya ait olan irtibat bilgileri, eşyaların teslim alınması ve depolanmasına ilişkin protokol, ödemenin ne şekilde yapılacağı, depo kiralama ücreti, alınacak olan hizmet ve maliyetleri, sigorta kapsamı ve şartları, sözleşme fesih şartları. Tüm bunlar sözleşmede belirtilmekte ve eşya depolama fiyatları organize sanayi Antalya firması olarak özellikle eşyaların miktarına göre fiyat verebilmekteyiz. 

Hemen Ara WhatsApp